| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Isotrexin gel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Sunt mulţumită de această cremă, mie mi-a făcut bine, deşi cineva mi-a spus că la ea nu a avut nici un efect, cred că asta depinde de fiecare persoană în parte. Pentru o persoană care se luptă cu acneea din adolescenţă, aşa cum o fac şi eu, cred că crema asta face minuni.

| monikue a răspuns (pentru PaulaSPFGHJKL):

Mie mi.au trecut cosurile cu acest gel dar problema este ca nu.l mai gasesc in farmacii.M.ai putea ajuta?

| PaulaSPFGHJKL a răspuns (pentru monikue):

Imi pare rau dar mie mi au achizitionat o parintii si nu as stii sa ti spun de unde

| PaulaSPFGHJKL a răspuns (pentru monikue):

Incearca pe Mattca.

| monikue a răspuns (pentru PaulaSPFGHJKL):

Am incercat dar nu au pe stoc.