| sweetcassie a întrebat:

Cine a folosit Isotrexin?:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieuieuieu.
E foarte bun, daca il folosesti pentru cosuri. big grin
Are efect si la lenesii, ca mine, care se dau din an in paste cu el.
Din cate am auzit, e recomandat sa te dai cu el zilnic. Ar fi bine sa citesti pe hartiuta aia ca are niste chestiute importante pe acolo.
Sa nu te dai prea mult intr-o singura zona, altfel ti se cojeste pielea laughing

| sweetcassie explică (pentru anonim_4396):

Pai pentru cosuri vreau big grin Si daca ma dau frecvent cu el, mai apar cosurile dupa aceea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetcassie):

Nu cred, dar trebuie sa te tii de tratament.
La mine mai apar pe ici pe colo (ca nu ma dau zilnic), dar nu asa vizibile ca inainte. Si cum apare unu, pac isotrexin il rezolva. big grin