| giulianito a întrebat:

O chirurgie pentru gincomastie costa 1000 de euro?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Codrindor a răspuns:

Gincomastie reprezinta cresterea in volum a glandei mamare la barbat! Pretul nu il puteti afla pe acest site, trebuie sa mergeti la un specialist sa vedeti exact in ce stadiu se afla si daca au aparut si alte complicatii ceea ce necesita sau nu si un alt tratament. Conteaza daca doriti sa mergeti in sistemul privat sau de stat! Cel mai bine e sa va adresati direct centruui medical si ei sunt capabili sa va acorede informatiile necesare. Sanatate multa va dorim!

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu cred semeni cu fetele?