| margheritta a întrebat:

O crema/lotiune pentru prevenirea vergeturilor in timpul sarcinii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_Grigore_1988_5D6e a răspuns:

Gasesti la plafar crema antivergeturi de la TIS.Ti-o recomand cu toata increderea, face mai mult decat toate celelalte creme scumpe de firma de prin farmacie.Foloseste-o regulat atat in sarcina cat si dupa si ai sa vezi rezultatele.Previne aparitia lor si le estompeaza foarte eficient pe cele deja existente.Numai bine.