| Anonima91837 a întrebat:

Anticonceptionalele Normens sunt bune pentru prevenirea sarcinii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastilele AC Normens, sunt exact la fel de bune ca si orice alta marca/brand de pastila AC. insa NU se pot folosi in cazul in care NU au fost prescrise de un medic ginecolog care sa te fi examinat si consultat foarte temeinic si mai ales profesionist. Sper ca vei intelege ca sunt medicamente pe baza de HORMONI si din acest motiv NU se pot folosi nici ''dupa ceeea ce ai auzit despre ele'' nici asa pur si simplu ''dupa ureche'' fiindca numele marcii respective ''Normens''... suna bine. Multa sanatate!

| Anonima91837 explică (pentru anonim_4396):

Le am prescrise de doctor in cazul unor dereglări hormonale, iar curiozitatea a fost legata si de oprirea sarcinii. Multumesc frumoshappy