| MiyukiChan a întrebat:

O dieta eficienta si sanatoasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Intra pe Facebook pe grupuri de diete si te poti ajuta de acolo, era una Rina recomandata de multe fete cica functioneaza happy.

1 răspuns:
| tzuria79 a răspuns:

Fata mea, incearca dieta lu femeia asta. https://www.youtube.com/channel/UCArcbWdXyApNoBCkq_1vhLQ/. Am slabit 19 kile de 2 luni de cand tin, are doar alimente, fara medicamente si alte prostii. Merita.