| anonim_4396 a întrebat:

O doamne ajutati-ma!
astazi seara m-am mansturbat si dupa m-am uitat si am observat
ca mi se cojeste pielea de pe penis nu am mai patit asa ceva oare ar trebui sa ma ingrizorez? nu ma doare va rog spuneti-mi ce am!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Nu nu trebuie.te'ai gandit ca poate pur si simplu e piele normaa care se ia de pe penis ca si de pe maini fata nas? daca e asa e totul ok daca nu si incepe sa te doara/manance (de asemenea poate fi pentru ca nu e suficienta lubrifiere - foloseste crema cand te masturbezi. ajuta)du'te la un dermatolog sau la urolog.ei iti vor spune exact ce se intampla.nu iti lua panica daca nu ai de ce

| Vladbiziru466 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Esti doctor și nu ai nicio treaba ca ia are penis in loc de vagcin ca voi?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca cumva nu te-ai spalat bine pe maini si pe organele genitale (scrot, penis) inainte si dupa masturbare (cum prevad regulile minime de igiena) este posibil sa te fi ales cu o infectie cu candida sau un germen intestinal. Ar trebui sa te vada un dermatolog.

| EmaS a răspuns:

Fa spalaturi cu ceai de musetel,unge cu tetraciclina, o sa iti treaca, nu este inca vindecat complet.Si,sa nu mai faci!

| IMC90 a răspuns:

Loool laughing n-ai nimic.

| a1doru a răspuns:

Onanistuleee,o sa mori maaa!rolling on the floorrolling on the floor. daca mai faci, sa o ungi inainte cu marmeladarolling on the floor

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Ti se cojeste pentru ca esti bronzaaatrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor mor aici de raaaaslaughing cum ma sa ti se cojeasca ceaithinking poatre e murdar penisu ca si mie mi s-a intamplat stai linistit nu e nicio problema funda te rog frumos

| Barney a răspuns (pentru PyScHoTeLRoOz):

Dupa nume esti fata, cum naiba ti s-a intamplat si tie?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru Barney):

Are labiile foarte mariiiiii si i-au iesit din slip cand s-a bronzat.
Ce-mi plac de raspunsurile brigaelei, intotdeauna se gandeste la ce e mai rau. Mie mi-a raspuns mai demult ca o sa mor daca nu ma duc la doctor. si gihci nu am fost si nici nu am murit inca laughing

| Vladbiziru466 a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Si tu ai penis ca sti atâtea ma poți ajuta și și pemine

| Vladbiziru466 a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Si eu sunt băiat și m-am născut cu organ feminin in loc de cel masculin ma mănâncă rau organul feminin cum o presc mâncărimea?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Bai carnat cu ochi, cati ani ai? 12-13?
E normal sa inceapa sa ti se desprinda pielea de pe penis. Uita-te si tu la filme porno si o sa vezi ca aia si-o dau de tot la o parte cand fac sex. cu cat te masturbezi mai mult cu atat o sa se desprinda mai mult! Succes!

| Decebal a răspuns:

Mai rărește cu masturbarea, ca de altfel se va coji și pielea de pe față, gît. urechi... nu glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oo doamne, pui niste intrebari cam multe cu ooo Doamne si numai panarami intrebi. ceva serios nu ai? daca vrei sa fii amuzant/a, nu stiu cat reusesti la altii dar eu gust altfel de umor.mai de calitate.

| Vladbiziru466 a răspuns:

Tu ai penis esti fata?

| Vladbiziru466 a răspuns:

Bună imi dai

| 19962011 a răspuns:

Nui nimic ti sa ros stai linistit