| Ciprian Ionut a întrebat:

O fi adevarat asta? Eu unul sa va spun sincer m-am cam speriat http://www.youtube.com/watch?v=YEWGHhuTa7w

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Cred ca da. Oricum a murit Toni Tecuceanu si toata lumea la vaccinare, acum ne anunta ca doar in Romania se mai raspandeste gripa porcina din toata Europa. Parca ne obliga, ne lasa fara optiuni. Doamna aceea nu e in orice caz singura care spune ca vaccinul are efecte pe termen lung.

7 răspunsuri:
| andrei123 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar cam cred ce spune omul acolo si am mai intalnit niste lucruri din acestea care spun ca vaccinul este periculor (dar nu vom avea nimic acum, dar in timp ne va afecta) si de aceea nu imi voi face vaccinul pentru ca nu cred ca este sigur si nu vreau sa ma risk

| denisa0906 a răspuns:

Adevarat adevarat ce zice aiawinking

| Larette a răspuns:

Deja nu il faceam, mi se pare o escrocherie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizioneaza Endgame sau Wake up call.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat dar hai sa iti arat eu ceva mai interesant.