| AvalohAlyn a întrebat:

O intrebare mai ciudatabig grine ce simti placere atunci cand te scarpini? Adica de ce te simti asa de bine cand te mananca pielea si simti ca vrei sa te scarpini,te scarpini si parca nu te-ai mai opri? Simti o placere acolo, o senzatie..cand te pisca un tantar de exemplu..iti vine sa scarpini si te simti bine cand o faci.happy
Nu radeti de intrebare.Sunt chiar curios.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Daa, tin minte cand am mers la mare acum 3 ani, la fel m-au piscat tantarii si la ceva timp au murit. rolling on the floor) Glumesc! E senzatia aceea la inceput dar dupa ce vezi ca iti curge sange, nu mai e nici o placere.

| EDEE a răspuns:

Undele instecte au proprietatea de a suge sange si totodata sa introduca o substanta care creaza mincarime