| TPUAlexioan a întrebat:

O persoana din familia mea a fost operata de HERNIE DE DISC de gradul 3. Ce alifi i-mi recomandati pentru tratare? dau FUNDA si VOT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are nevoie de recuperare medicală prin gimnastică medicală!
Sănătate!
Pa, pa.

1 răspuns:
| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Fara suparare dar ar fi trebuit sa contactezi un doctor.Persoana are numai stiu ce si tu stai pe TPU...In plus noi, majoritate copii, cum sa stim chestii de genul asta.Cauta pe Google sa vezi ca iti este mai folositor sau cum am spus cauta un doctor.