| EuNumaiEuNumai a întrebat:

O verisoara de-a mea,s-a mozolit cu iubitul sau si l-a muscat de limba,baiatului i-a curs sange,apoi i s-a oprit,nu i-a zis parintilor, dar e ceva grav? Nu vreau raspunsuri jignitoare, dau funda:*, raspuns urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Sa stea linistita verisoara ta, daca baiatul nu se plange de dureri nu e nimic.Ii trece si nu uita, baietii nu plang niciodata laughing sau poate da, dupa fete laughing Funda?happy

| mmamiruna a răspuns:

Buna,Stai calma ca asa ceva se intampla frecvent...deci nu este nimic grav.Isi va reveni in timp de cateva zile.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

I-a lăsat o amintire pe viată laughing

| Empathizer a răspuns:

Nu e grav. Sa mearga baiatul la medic sa faca un antitetanos, pentru orice eventualitate. Daca medicul considera necesar, s-ar putea sa primeasca si tratament cu antibiotic. Nimic de nerezolvat.

| Puffulets a răspuns:

Nu e grav, o sa-i treacaoh go on. Se mai intamplalaughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Prima data cand citesc asa ceva =]]]]]] Da ea nu stie sa muste cu grija? Sau vorbesti despre tine la persoana a III-a? Ca am observat ca in multe intrebari de ale tale, dai vina pe aceste "prietene"

| Tops a răspuns:

Cred ca l-a muscat sarpelelaughing

| ramona1989 a răspuns:

In ce sens sa fie grav? da poate fi grav ...depinde la ce te referi

| ramona1989 a răspuns:

Daca te referi la limba baiatului nu are nimic stai linistita se vindeca, dar exista posibilitatea transmiterii virusului hiv daca ambii au sangerari...dar e cam rar

| EuNumaiEuNumai explică:

Uite,prietenele mele sau vreisoarele mele nu au TPU, nu vorbesc despre mine la persoana a III-a pentru ca mie nu mi se intampla asa ceva, eu vreau sa le ajut asa ca v-am spus nu vreau raspunsuri jignitoare happy

| vlad08 a răspuns:

laughing spune'i sa se ca data viitoare sa incerce sa il sarute si nu sa il "mozoleasca" rolling on the floor