| GEORGEL2012 a întrebat:

Oare acest produs poate fi folosit si de baieti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ICEbalI a răspuns:

Da, sau..numai femeile au dreptul sa-si dea cu balasam pe buze?happy normal, ca poti! happy

10 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Da,de ce nu?

| GEORGEL2012 explică (pentru fuzzer):

Credeam ca este de fete! big grin

| Lynnfield a răspuns (pentru fuzzer):

Eu sunt aici tu esti acolo unul din noi doi nu se afla unde trebuie...

| fuzzer a răspuns (pentru GEORGEL2012):

Da,este de fete, dar daca vrei sa-l folosesti, nu se observa.

| papys44 a răspuns:

Da! Si eu am deala...E un strugurel care coloreaza buzele cu putin roz si miroase a cirese.
P.S :Eu ma dau

| Lynnfield a răspuns (pentru GEORGEL2012):

Multumesc celor care au aruncat cu pietre in mine, cu ajutorul lor mi-am construit castel.

| GEORGEL2012 explică (pentru Lynnfield):

? ce-ai bay?

| fuzzer a răspuns (pentru Lynnfield):

Bine,vii tu acuma cu texte de pe "feisbuk", marele Einstein.