| ady91 a întrebat:

Cine poate sa imi recomande o crema/ lotiune pentru eliminarea cosurilor? Un produs pe care l-ati folosit voi si care v-a ajutat.

8 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Eu una te sfatuies sa incerci produse naturale.Incearca sa iti exfoliezi fata o data la doua zile.Eu am incercat Isotrexin la recomandarea dermatologului si nu a dat rezultate.Iti recomand gelul de curatarea anti cosuri de la Gerovital(foarte bun) si incearca o crema de la plafar cu laptisor de matca(gen Apidermin).

| Naяutσ a răspuns:

Melci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc de ceva timp infuzia cu ceai de mușețel și nu am nici un coș, nici nu mai apar. Ți-o recomand.

| 8mariastar a răspuns:

Zinerith e cel mai bun il folosestc de cevatip si da efect si mai e bun pentru cosurile stoarse Cutaden

| LadyMelian a răspuns:

Zineryt.Il gasesti in farmacie, e o solutie pe baza de antibiotice.Un pic mai scump dar merita tori banii, indeparteaza cosurile precum si semnele lasate de pe urma lor.

| xCascavaalProblemex a răspuns:

Heiii!
Pai eu folosesc de la ORIFLAME produsele PURE NATURE eu am luat de la PureNature un baton cu 2 feteuna cu fata albastra si una cu fata crem ca sa acopere partea albastra cu care te dai pe cosuri si o sticluta cu un fel de solutie pare ca apa dar nu e apa e o solutie cu care aplici pe cosuri!
Bafta!

O fundita? Te rog?

| Porttocalaaa a răspuns:

Zynerit...mi-a fost recomandat de dermatolog. happy

| puffumik a răspuns:

Nu stiu nicio crema dar uite cum scap eu de ele: sparg cosul si pun pe el antibiotic la capsula. cel mai bine ar fi sa pui inainte de culcare si dimineata nu o sa mai ai nimic. daca nu merge din prima, din a doua sigur