| mgtow a întrebat:

Oare ajung sa mai prind varsta de 60 de ani daca consum supa la plic in fiecare zi, felul 2 e tot ceva preparat din plic, seara paine cu smantana sau cartofi, un sandvis, dimineata sandvis cu o cafea sau capucino mai rar (cafeaua si capucino).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Eu zic ca da.Chimicalele te tin in viata.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să ajungi și mai departe de 60 dacă îți faci o prietenă care să se îngrijească de tine, să-ți facă o mâncare caldă, să-ți poarte de grijă iar tu să o respecți.
Ce consumi acum nu este recomandat.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Linistit ca o sa ajungi la varsta de 60 ani poate si mai mult

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mâncarea "la plic" NU este sănătoasă!

Ai "noroc" dacă ajungi şi la 50 de ani...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O să ajungi, stai liniştit.
Dar încearcă să mănânci gătit, mănâncă mai sănătos, nu mai mânca atâtea chimicale.
Te pup!

| ioana21S a răspuns:

Ajungi si mai mult de 60.big grin

| AndreeaRlx a răspuns:

Daca o iei usor cu, cafeaua si astea ajungi si la 90winking