| Mimmiy a întrebat:

As vrea sa slabesc 2 sau 3 kg. Dimineata beau un capucino sau o cana de lapte iar la scoala nu mananc nimic ( invat dimineata).La pranz, o salata sau o supa, dupa-amiaza 1-2 portocale iar seara nu prea stiu ce sa mananc... Sfaturi aici!?
Fac 30 de minute pe bicicleta si cam 160 de abdomene. Daca o tin tot asa,cam in cat timp am sa slabes? Evident ca nu am sa mananc paine, dulciuri si prajeli.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rezultatele se vad in prima luna, punete pe bascula o data pe saptamana si vezi.

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Continua tot asa. faci bine ce faci dar trebuie 1-2 luni poate si mai mult trebuie timp si randare!