| Afagdsba a întrebat:

Oare mai cresc daca am la 15 ani 1.66?
Tata are 1.75
Eu seman mult pe verisorii mei care sunt destul de inalti ( 1.80+ )
Mama e mica, e mai mica decat mine la inaltime ( 1.58 )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ai 15 ani, câțiva cm sigur vei mai creste pana la 18 ani.

| Sn4k3 a răspuns:

E posibil sa cresti chiar si pana la 1.80, depinde si daca faci vreun sport ca ajuta.

| Diaa22 a răspuns:

Am 17 ani, si 1, 63

| Withoutanonim a răspuns:

Sigur vei creste deoarece o persoana in mod normal creste in inaltime pana la varsta de 18 ani.

| Afagdsba explică (pentru Withoutanonim):

Si daca nu mai cresc?