| Andreimachoman a întrebat:

Am 14 ani si jum si am 1.75 la 16 ani ce inaltime o sa am tata are 1.80 si mama 1.58,

5 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Bună.
Asta nu depinde de părinţii tăi.Nu contează cât au ei înălţimea pentru că asta depinde de tine şi organismul tău.
Poate ai o dezvoltare rapidă, poate una mai înceată. Oricum la vârsta de 14 ani, te-ai dezvoltat destul de bine.
Baftă.

| FrozEenSoul a răspuns:

Asta este o intrebare alan-dala pentru ca depinde de tine daca faci baschet cresti mult daca nu faci nimic cresti mai greu si depinde si de organism tongue sper ca te-am ajutat funda plzz

| CristiCryssu a răspuns:

Parintii nu sunt foarte inalti, deci nu o sa mai cresti f mult, la 16 ani o sa ai in jur de 1.78-1.79

| Blue17 a răspuns:

Nu se stie exact...probabil vei mai creste putin dar nu foarte mult...ai rabdare si vei vedea!

| Eileithy a răspuns:

Oau! Suna bine! Deduc ca practici un sport si nu e ceva genetic. Daca nu ti-ai inceput viata sexuala, vei mai creste in inaltime.