| dragos83 a întrebat:

Obosesc repede si respir greu cand fac sport sau sex. Am facut EKG, eco cardiaca si chiar si radiografii pulmonare, toate au iesit bine. De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fiyah1 a răspuns:

Fa o hemograma. daca totul este normal, n-ar strica un consult endocrinologic

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un consult la un internist si poate niste analize de sange. Poate fi, de exemplu, o anemie.

Bula
| Bula a răspuns:

Trebuiesc cunoscute mult mai multe elemente!
Apeleaza la mai multi medici internisti buni, trage concluzia. Eventual contacteaza-ma in privat.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

. treci pe regim verde- fructe+legume+salata mixta, cu nuci si ulei de masline, cioco +un pahar de vin rosu pe zi, daca nu ai contraindicatii!, +gandire pozitiva, mai treci si pe la alti medici, si unul nutritionist, obligatoriu! Invata si niste exercitii de respiratie, ajuta mult si la>>>cum merge sexul? Succes! Mai revin-o! psiho

carla
| carla a răspuns:

Dragos, ar fi bine sa mai faci niste analize si sa te duci la un alt consult medical. Medicii stiu cel mai bine ce ai putea avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa mai faci niste analize si la ficat.de obicei o stare se oboseala si somnolenta vine atunci cand ficatul e obosit.incearca sa faci analizele. sanatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel. si am facut ce ai facut si tu m-am dus si mi-am facut toate analizele dar mie mia gasit cu glanda. mai cauta la aparatu respirator.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta pentru ca nu sti sati controlezi respiratia! si eu am problema asta, cateodata reusesc sa o controlez alte ori ma las purtat de val si uit... e greu pana te obisnuiesti