| MaraAndra a întrebat:

Ofer funda.In urma cu cateva zile am avut gripa, iar din cauza gripei mi-au iesit niste bubite la gura, cu ce pot sa ca sa se duc a? am o durere ingrozitoare si mi-au iesit in jurul gurii. Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JohnSimon1983 a răspuns:

Ceau.

Iti recomand sa mergi de indata la medicul de familie. Daca vrei ceva alternativ, o metoda sau metode naturala de vindecare pe baza de plante medicinale, acceseaza lumeaplantelor.info si vei gasi raspuns garantat la problema ta. Sper sa-ti fie cu folos. Iti doresc multa sanatate.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai facut herpes, aplica pe bubite unguent cu Aciclovir.

| Empathizer a răspuns (pentru Abh):

... din 2 in 2 ore.

| pisicutzamik a răspuns:

Cu crema de fata nivea sau cu crema dermazin