| Eaeea a întrebat:

Oh hei! Deci chiar am nevoie de ajutorul vostru! Noaptea trecuta am baut f mult, iar acum ma simt oribil. Ce as putea sa fac? Pls, help![Scuze de cat]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Bea zeama de muraturi. O sa iti treaca repede.

| Deny1333 a răspuns:

Bea niste zeama de varza, mananca o lamaie, pune-ti o compresa cu apa pe frunte si mai stai putin in pat, dar dupa iesi si tu si plimba-te sau ceva.
Data viitoare bea mai cu masura.winking

| ellena99 a răspuns:

Depinde ce ai baut.laughing

| Eaeea explică (pentru ellena99):

Mai degraba "Ce nu am baut"!