| xFaith a întrebat:

Ok nu radeti. Am inceput sa urinez foarte des. de ex: din ora in ora straight face bine problema e ca mai beau si energizante, dar nu mi s`a intamplat niciodata sa urinez asa des.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xCaTgIrLx a răspuns:

Buna! Ai racit jos! Mi s-a intamplat si mie.Du-te la Dr. iti spune sa iei niste pastile cateva zile si dupa aia iti trece, si trebuie sa stai mai imbracat in casa, si sa nu stai de ex pe:beton sau orice ce este rece. Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu mai bei asa des nu vei urina mult asta e misterul tau.

| mona a răspuns:

Te ai racit jos

| valy a răspuns:

Mergi la medic.
Ai probleme.
Noi de pe tpu.nu avem ce sfaturi sa iti dam.decat sa renunti la energizante.ca oricum nu fac asa bine la sanatate.

| FallenRichard a răspuns:

Posibil sa suferi de piurie, ai putea sa fugi la un urolog, un control medical nu strica niciodata.

| venusdoom a răspuns:

straight face te ai gandit la o vizita la medicul de familie?

| cornel a răspuns:

Probabil ai racit jos.

| ankybc a răspuns:

Un tratament babesc de la bunica aseazate pe un ceaun/cratita fierbinte si stai pe el cateva minute probabil ca ai racit crede-ma remediul asta functioneaza.

| SweetBabyGirl a răspuns:

Esti fata, nu? probabil ca ai racit jos si trebuie sa ai mai multa grija de tine...si nu au nici olegatura energizantelewinking

| didiutza97didi a răspuns:

Draga se poate sa ai infectie urinara si eu am avut asa ceva la 6 ani si chiar si in prezent mi se mai intampla sa urinez des nu din ora in ora ci din 10 in 10 minute e o problema seroasa. Consulta un doctor