| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea e cam jenanta asa ca va rog sa nu radeti...aseara m-am masturbat (nu introduc nimic in vagin - sunt virgina) cu un aparat de facut masaj...plecerea era foarte mare, dar am observat ca imediat am inceput sa urinez, intrebare e de ce s-a intamplat asta?, e ceva normal? fundita mare mare:*

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Nu ai urinat, ai ejaculat - orgasm feminin. Acesta este efectul placerii produse in timpul actului sexual happy

| XK a răspuns:

straight face lol straight face

In timpul actului sexual sau in timp ce te masturbezi, daca ai senzatia de urinare esti aproape de a ejacula. Da, si femeile pot ejacula! Dar majoritatea cred ca vor urina, si de frica sa nu isi "murdareasca" partenerul se abtin...

| Chrisstine a răspuns:

Lol pe bune?rolling on the floor

| Georgiana05 a răspuns:

Ai urinat in timp ce te masturbai straight face?
Cine stie, poate astea-s efectele placerii thinking Eu una nu am mai auzit despre asta, dar cu siguranta nu cred ca e mare lucru.

| RebecaBaa a răspuns:

Draga, nu ai urinat, multe fete se confrunta cu asta prima data. Nu te speria. Se numeste ejaculare feminina, cauta pe net. :* E din cauza placerii foarte mari.batting eyelashes

| Claudiu93_7511 a răspuns:

OFF@Georgiana najpa de tine atuncilaughing)
ON @teo3D ejaculare feminina...