| bogdanpsihologul a întrebat:

Salut, am si eu o problema destul de ciudata. Ideea este ca sunt foarte speriat si imi este frica. Astazi, pe la 2 am ajuns acasa si am inceput sa beau foarte multa apa, de asemenea urinez si foarte des si chiar daca urinez simt ca tot am nevoie la baie (o fac in cantitati foarte mici). Mi-am luat si glicemia acum 2 zile si era buna, am facut analize samd si nu am diabet chiar daca simptomele cam acolo se incadreaza. Sunt foarte stresat si ma gandesc doar la asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Probleme cu prostata poate fi o cauza pentru urinarile dese.
Doar la medic poti elucida misterul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai avut si eu situatia asta, a trecut de la sine in urmatoarea zi. Tu mergi la baie oricat ai nevoie.
Daca nu te doare, nu te ustura ceva cand faci, nu prezinti alte simptome alarmante si nu faci febra nu e motiv de ingrijorare.

Pentru un sfat profesionist nu pot sa iti spun decat sa consulti un medic in rest multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi o infectie

| bogdanpsihologul explică:

De asemenea ma simt balonat probabil pentru. ca am baut multa apa, imi este cald si nu am deloc pofta de mancare