| AvalohAlyn a întrebat:

Omega 3 de la Doppelherz e bun adica e purificat cat de cat?
Ei scriu ca-s nr.1 in Romania.
Omacor nu am cum sa-mi iau fiindca trebuie reteta si nu o pot obtine.
Am mai luat Omega 3 in trecut dar acum vreau sa iau de la alta firma(am luat de la CaliVita)
Cum e cu Doppelherz-ul, sunt purificate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ia omacor, sunt farmaciști care îl eliberează si fara reteta. E cel mai bun. Restul sunt apa de ploaie.

| s4mxr a răspuns:

Mergi pe Omacor. Garantat. Sunt farmacii care elibereaza fara reteta. Compensarea ar fi de doar 20 %. Trebuie sa iei doua capsule pe zi, una dimineata, una seara in timpul mesei pentru a inlatura eventualele efecte nedorite. Ar trebui sa faci o cura de macar doua luni, deci iti trebuie cam doua cutii pe luna. In total 4 cutii. O cutie ajunga pana in 60 de lei. Farmaciile Catena nu cer reteta. Multa sanatate!