| Geo_4096 a întrebat:

Painea prajita este mai buna si mai sanatoasa decat painea normala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Da,desigur

| Moonshade a răspuns:

DA! Painea proaspata se digera mai greu.

| mihaela_2323 a răspuns:

Da este buna paine prajita, ajuta si la stomac nu stiu ce dar stiu ca e buna prajita, si iti mai zic ceva poti sa consumi paine dieteica sau paine neagra sau de secara ca e mult mai buna decat painea obisnuita