| anonim_4396 a întrebat:

Pana cand iti cresc urechile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| andreushk a răspuns:

Urechile si nasul iti cresc in tot timpul vietii nu stiu cati cm pe an.

| bobby90 a răspuns:

Banuiesc ca atat timp cate traiesti iti cresc si urechile. Altfel nu imi explic cu oamenii batrani au urechile de 30 cm(am exagerat putin) laughing si in tinerete erau normale thinking Deci creste, creste se mareste laughing

| Corinnààà a răspuns:

Pana la 80 de ani. O sa le ai ca elefantul Dumbo.