| WayhaughtK a întrebat:

Partea dreapta a corpului este mai musculoasa decat cea stanga. Adica imi sunt mai dezvoltati muschii la mana dreapta, umarul drept, partea dreapta a spatelui si la abdomen.
Ceva sfaturi pentru a face un echilibru?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foloseste si partea stanga la fel cum folosesti partea dreapta.

| ziftode a răspuns:

Lasa-te de tenis de camp tongue

| JamesWatson a răspuns:

Bună. Eu te sfătuiesc să face exercitii separat pentru fiecare brad. Adică ridici halterele separ (si ai putea acum sa pui mai mult accent pe partea stanga) pana se dezvolta

| TeoCata1804 a răspuns:

Recomand sa te lasi de laba. Daca nu poti incearca si cu mana stanga.