| imyourdestiny2 a întrebat:

Pastilele cu ananas de la PLAFAR sunt bune pentru slabit(taierea poftei de mancare)? Au efecte adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Toata lumea le lauda, nimeni nu se plange... dar decat sa dai bani pe cine stie ce e inauntrul capsulei, mai bine fa o cura curata de fructe(sau chiar numai de ananas:suc natural si fruct proaspat) ceai verde si macar o masa de pranz sanatoasa pe zi.
A...si sa nu uitam de miscare, cat de multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iau aceste pastile de 3 zile si nu am nimic.nu mai imi este foame nu mai am pofta de dulciuri. doar ca as vrea sa stiu cat slabesti de la ele.

| maria9607 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna. cat timp ai luat pastilele astea si ce efect au avut daca imi poti spunehappy