| Salamandra44 a întrebat:

Pastilele obisnuite ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Aspirina nu ingrasa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Defineste pastile obișnuite

| sierra1 a răspuns:

N-ai dat fundă deși ai promis!

| Salamandra44 explică (pentru sierra1):

Eu nu dau funda pentru cateva randuri de raspuns!

| sierra1 a răspuns (pentru Salamandra44):

Nu promite atunci ceea ce nu respecți sau precizează: fundă pentru minimum 20-90 rânduri

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Numai cele neobișnuite.

| Donsavas a răspuns:

Pastilele NU îngrașă, dar pot favoriza ingrasarea.