| Kaennox a întrebat:

Patesti ceva daca mananci prea multe Pufarine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ImperfectlyPerfect a răspuns:

+0, 2 kg.atat.nU patesti nimichappy

| Kaennox explică (pentru ImperfectlyPerfect):

Uraaaa...la mn...nu se pune nimic

11 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, iti vei conduce parintii catre faliment.

| Kaennox explică (pentru Ronnix):

Mda...altceva?

| Ronnix a răspuns (pentru Kaennox):

Si... vei umple cosul de gunoi cu ambalajele de la pufarine. Cam atat, in rest... succes la infulecat!

| mat31new a răspuns (pentru Ronnix):

Si o sa fie constipat.

| Kaennox explică (pentru mat31new):

Perfect...cand ma duc la scoala mananc pufarine, ca nu vreau sa fac cacutza la scoala... e infect pacolo happy

| Oana_4575 a răspuns:

Nu

| greenmoon a răspuns:

Vei deveni pufos. happy

| Kaennox explică:

Nno da acum pe bune...raspundeti serios!

| Ronnix a răspuns (pentru Kaennox):

Tie ti s-a parut ca glumim cu raspunsurile? Mie mi s-a parut ca ai glumit cu intrebarea...

| Babylonul a răspuns:

Sa nu faci diabet, sa nu aiba euri si iti cheltui bani dar oricum stiu ca nu costa mult asa-i?
oricum cu portia bafta laughing