| Senorita2000 a întrebat:

Pe cls a 5a o sa facem vaccin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Madalina285 a răspuns:

Eu sunt clasa a 6-a si anul trecut nu am facut nici un vaccin si nici nu s-a vorbit prin scoala de asa ceva.Tin minte ca doar in clasa intai am facut unul, care nu era obligatoriu.

6 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Eu nu am facut.

Sper ca te-am ajutat happy

| ThePoet a răspuns:

Da o sa faceti 3, unul in prima zi, altul in decembrie si unul in iunie.

| Cristian95Alex a răspuns:

Nu, pe clasa 1 si pe a 8 se face happy doar ca acum 2 ani nu au fost fonduri pentru clasele a 8 si au facut la liceu in clasa a 9

| alecsa921 a răspuns:

Nu, nu o sa faceti vaccin.

| Nyckol a răspuns:

Eu trec intr a 6 a si nu am facut vaccinbig grin... funda?

| Bianca21 a răspuns:

Nu, numai pe clasa a 8 happy