| X221X a întrebat:

Pe penis am un fel de puncte albe cum le pot trata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Sunt pe partea ventrala a penisului, cam la exteriorul canalului urinar, ca niste cosuri dar galbui si fara varf, si sunt putine. Sunt niste glande, mai, nu le stoarce. Oricum ele se refac saracele, dar nu are rost sa ti le chinui singur.

| X221X explică (pentru minrest):

Da cicatrice pe penis e posibil sa ramana

| minrest a răspuns (pentru X221X):

Nu este ceva nou, ceva rar sau ceva insuficient cercetat, sunt niste glande, nu ceva patologic si trebuiesc lasate in pace.

| Polinco a răspuns:

Poate sunt cosuri, si eu am avut 2-3 si le-am strans si au iesit puroi!

| minrest a răspuns (pentru Polinco):

Zeama aia nu e puroi. Tu nu vezi ca nu seamana cu cosurile? Nu le mai sterge.