| HappyGirl_7385 a întrebat:

Ciaossu, am o problema cu tenul. Mai exact cu asa zisele puncte negre. Mai exact am pe nas puncte negre si in barbie ca niste puncte dar albe, am citit pe net si spunea ca acestea sunt pori cu grasime, praf.etc. Cum as trata\scapa de toate aceste "puncte "?

1 răspuns:
| hegemon88676 a răspuns:

Ai putea sa te duci la un doctor fara rusine sa ti le sparga, sau daca stiu parintii, si mai bine. PS. o sa doara si o sa ramana semn cel putin o saptamana! Fundita?