| Superior a întrebat:

Pe penis,pe partea din dreapta mi-a crescut acum cateva zile un cos (destul de maricel sa spunem). Aseara am observat o coaja care a cazut si a curs un lichid de acolo,transparent. Acum, parca pe cos ar fi cale libera spre tesutul carnos, totusi nu ustura. Va trece de la sine? Nu am de gand sa vizitez mediul totusi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Dacii2326 a răspuns:

Dacă te mănâncă înseamnă că se vindeca, poate te-ai iritat