| DaDaDaDa69 a întrebat:

Pentru a scăpa de burtă si a avea ceva pătrătele, dar nu de foame, adică să nu devin prea slab. Ar fi bine să fac abdomene? Sau este bine dacă alerg in fiecare seara minim 20 de ture de teren al scolii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ana9999 a răspuns:

Iti poti planifica un program aici: https://www.youtube.com/user/passion4profession/videos

| llg a răspuns:

De grasimea de deasupra muschilor abdominali nu prea scapi cu sala sau creme sau alergat. Tine putina dieta.