| RoseAndBiia a întrebat:

Daca fac 100 abdomene voi scapa de burta? Da, da stiu ca trebuie sa fac cardio : alerg 30 min sau fac insanity in fiecare zi deci nu se pune problema de cardio si la alimentatie da e fara fast food sau mai stiu eu ce. Stiu ca am citit ca o tipa a facut abdomene si tot avea grasime multa pe burta si sub ia patratele si se vedea teribil. Cu abdmenele faci doar patratele nu si scapi de burta? + EXERCITIILE CARDIO
Daca fac 100 de abdomene 4 zile pe saptamana scap de ea sau ma trezesc cu pachete de muschi si cu grasime deasupra

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cu 100 de abdomene nu faci NIMIC, nu fa abdomene deloc.

Fa doar cardio si alimentatie.

Dar alimentatie NU inseamna "fara fast food sau stiu eu ce", e mult mai complicat de atat.

Consuma carbohidrati complecsi in prima parte a zilei, carbo simpli deloc, grasimi sanatoase doar 1 data pe zi, in rest proteina, verdeturi.

Seara adaugi proteina cu absorbtie lenta ( caseina ).