| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

Pentru ce ajuta Ciprinol? (medicament)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Ciprinolul este un antibiotic care se ia in caz de infectie, după cum urmeaza: Infectie urinară, infectii ale tractului respirator, infectii intra abdominale, tu pentru ce il i ei? Ti la prescris medicul? ce varsta ai? Sanatate.

1 răspuns:
| mistergiovany49 a răspuns:

Ciprinol este un antibiotic folosit in distrugerea bacteriilor care produc infectii. Medicamentul actioneaza numai asupra anumitor tulpini (specii) de bacterii. Daca vrei sa-l folosesti consulta neaparat medicul de specialitate!