| almaz a întrebat:

Îmi place foarte mult sucul de grapefruit, natural, stors de mine....am observat că are ceva calorii și chiar și carbohidrați, vreau să aflu acești carbo din sucul de grapefruit sunt buni? sunt complecsi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, bea linistit/a. Eventual mai adauga si alte fructe si/sau legume ca sa maresti cantitatea de vitamine, nutrienti etc.

| Tabia a răspuns:

Da