| Kornuletz540 a întrebat:

Pentru cei care locuiți în București, zona Berceni-Piața Sudului-Constantin Brâncoveanu, îmi puteți recomanda o frizerie cu prețuri decente, spre ex un tuns nr. 0 să coste în jur de 20-24 de lei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru tuns zero iti iei tu aparat si te tunzi moca acasa.

| blackann a răspuns:

Tu esti ciudatul ala care sta pe oltenitei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru blackann):

Maxim! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai atunci daca vrei sa te tunzi de toti banii tunde-te cu breton la spate

| blackann a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-si lase perciunii ca breton.