| Violetta69 a întrebat:

Pentru cei care s-au operat de chist pilonidal, cum v-ati simtit dupa operatie? Cat a durat operatia si dupa cat timp v-ati trezit? Recuperarea cat a durat? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sawarekh a răspuns:

M-am operat eu recent, tu te ai operat nu?

| DANYEL001 a răspuns:

Ce as vrea sa fac un 69 cu tine. daca asta e poza ta esti o bomba sexy