| UmbraDeVulpe a întrebat:

Pentru cei care se pricep la crema travogen, intotdeauna se lasa doar cateva minute sa actioneze sau in unele cazuri trebuie si o ora de exemplu? Ca am aflat acum la farmacie ca doar cateva minute se lasa sa actioneze, deci sunt si cazuri in care se lasa mai mult timp sau in toate cazurile e ok sa se lase doar cateva minute? Ca eu o folosesc pentru roseata de la penis, e bine si acolo doar cateva minute? Ca apoi sa folosesc crema cicaderm, ca a spus la farmacie ca nu are sens sa folosesc de 2 ori seara crema cicaderm si atunci sa o folosesc o data dimineata dupa ce ma dau cu crema travogen si las vreo 5 minute, si apoi seara cand vin de la munca inca o data, ca nu are sens sa o folosesc doar seara de 2 ori crema cicaderm. Pai atunci e ok asa dimineata dupa ce dau cu travogen si las vreo 5 minute si apoi seara dupa ce vin de la munca inca o data?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Urmeaza sfatul farmacistului, ele se pricep mai bine decat noi pentru ca au avut reteta ta in mana si cunosc si cum se aplica cele 2 creme!

Răspuns utilizator avertizat