| UmbraDeVulpe a întrebat:

Intrebare pentru cei care au folosit crema travogen sau si cei care nu au folosit dar stiu cum se procedeaza. Deci am fost azi la urolog si i-am spus ca am penisul rosu de vreo 2 luni si mi-a spus sa folosesc crema asta si acum intrebarea este: Am inteles bine ca dupa ce ma dau cu crema asta acolo la penis trebuie sa tamponez? Adica crema asta nu se lasa asa trebuie tamponat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa-i spui ca tu il freci de mai multe ori pe zi si ca acea crema va fi inutila?

Răspuns utilizator avertizat