| babyboozoo a întrebat:

Pentru memorare si o putere de concentrare mai mare imi recomandati Memo+ sau lecitina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

O farmacista mi-a spus ca lecitina are efecte negative distruge neuronii, mi-a recomandat Memo plus.

| Delicacy a răspuns (pentru EmaS):

Şi eu am luat lecitină pentru o perioadă, dar nu mi-a distrus nici un neuron.Credthinking

| EmaS a răspuns (pentru Delicacy):

Nu stiu daca este adevarat sau doar dorea sa vanda celalalt produs!

| Delicacy a răspuns (pentru EmaS):

Dacă era mai scump, clar acesta era motivullaughing.

| fabiola a răspuns:

Recomandarea cea mai buna ti-o da medicul si nu farmacistul sau cei de aici!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Lecitina este cea mai buna, crede-ma am incercat si eu si a dat rezultate

| anacolda a răspuns:

Icre si nuci si lecitina din galbenus de ou, nefiert, sau fiert moale.
http://vindecarenaturista.blogspot.ro/

| MacMiller a răspuns:

Eu n-am mai auzit ca lecitina sa distruga neuronii. Eu ti-as recomanda sa intrebi farmacista.