| Feyenooord666666 a întrebat:

Periile de la Philips Sonicare sau Oral-B?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Oral B. In principiu ambele periaza ok, dar eu am ales Oral B datorita disponibilitatii de accesorii. Modele sunt multe, nu stiu ce alegi tu, dar cand vine vorba de capete de schimb, acumulatori etc etc Oral B ofera o gama mai mare de accesorii.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Oral b.

| GabiDumitrescu a răspuns:

In ambele cazuri 50% din pret e reclama. Here you go:
https://www.emag.ro/......DM1KNSBBM/

| InvatamProgramare a răspuns:

Eu am avut Oral B si apoi am trecut la Sonicare. Si nu m-as intoarce la oral b pentru ca sonicare mi se pare mult mai buna.

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Uita-te la specificatii la amandoua, toate ar trebui sa faca acelasi lucru doar ca poate mai au ceva optiuni in plus sa atraga clientul.
Recomand sa dai pana in 100 de lei pe una, cu garantie desigur