| anonim_4396 a întrebat:

Merită să-mi cumpăr periuța electrică, Philips Sonicare DiamondClean?
Costa 100 de dolari pe amazon.co.uk, chilipir i-aș spune eu. Sub 100 nu scade nici peste 2-3 ani
Dar totuși, sunt ceva bani daca e sa vorbim...

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă chiar ți-e greu să miști mânuța, cumperi periuța. Și golești pușculița.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Prostii! Vrei sa ai grija de dantura ta cum nu o sa ai nici cu o mie de periute super-sonice, hiper-sonice, laser-atomice? Nu fac reclama, iti zic din proprie experienta - pasta de dinti Gennadent Argentum si apa de gura Hofident Q10, atit. Daca ar costa de 5 ori mai mult, si tot ar fi ieftine si si-ar merita banii cu virf si indesat. Fara sa exagerez, produsele astea doua mi-au salvat viata.

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mersi mult. Păi se pare că e doar un moft, periuța electrică.
Și eu m-am gândit cum in alte epoci, demult apuse, oamenii puteau sa se spele pe dinți chiar dacă nu aveau Philips Sonicare DiamondClean rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact!

| gemeni6226 a răspuns:

Eu nu as da nici un leu.Si-a cumparat si baiatul meu si si-a dat seama ca tot cea clasica e cea mai buna.

| anonima182000 a răspuns:

Se mira ce sa mai inventeze ca sa faca bani. Eu raman la periuta clasica pe care au folosit-o si stra stra bunicii mei! Nu conteaza ce periuta ai, conteaza igiena ambele isi fac treaba! Mi se pare un moft sa ai o periuta electrica