| anonim_4396 a întrebat:

Pfoai` eu am 12 aniibatting eyelashes si sunt in clasa a7a da? [nu te mira ] si noi la sfarsit de an scolar facem banket`! >: happy problema e ca am luat mult in greutate de anul trecut >: si vreau sa slabesc cat mai rapid`! am o luna la dispozitie`! >: happy acum` am o dieta` dar nu. mi palce e prea mult 3 >luni`.: idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Irinushh a răspuns:

Eu nu stiu cum sa ma mai ingras cateva kilograme si tu vrei sa slabesti laughing In orice caz poti sa slabesti daca nu mananci dupa ora 6 seara. In fiecare seara bea un pahar de apa cu lamaie. Dimineata sau seara du-te la alergat undeva la tine in oras big grin Daca burtica e cea care te deranjeaza fa abdomene.Nu trebuie sa faci 100 din prima. Poti incepe cu 10, a doua zi 20 si tot asa:*
Multe colege de ale mele au slabit cu asta:*:* Succes!

| Lalaland11 a răspuns:

Poti sa incerci cu fitness 14 zile si sa faci alergi cam 30 min pe zi happy Dar nu uita ca 2 mese trebuie inlocuite cu fitness si cealalta masa trebuie sa fie echilibrata.

| Cristi_1063 a răspuns:

Pai stiu ce poti face... la tine in oras, in aproape orice parc, sunt mijloace deala care poti slabi, si mananca regulat si putin, nu mult odata
funda please