| mmeee79 a întrebat:

Plss raspunde-ti+funda:Ce masti naturale(care se pot face si acasa) stiti pentru fata? In afara de aia cu miere de albine.altceva mai stiti? Si punctele albe de sub ochi cum sa le scot? Nu se poate fara a merge la un cosmetician sa le scoata? Dar punctele negre?
Multumesc anticipat de raspuns! Astept pareri:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Luanaaa a răspuns:

Si eu am aceiashi problema cu punctele albe de sub okisad. daca afli sa imi zici si mie:*
MS;*