| Lightning1997 a întrebat:

Poate influenta rezultatul analizelor de sange un dus facut cu cateva ore inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E dus, nu transfuzie!

| darrio2007 a răspuns:

Faci duș ca sa fii curat cand mergi la analize. Iti bagi apă in instalatia de alimentare cu sânge?
Of, Doamne!

| danbnz a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

Nu,poate daca ai face un eco dar asa nu se poate, dar vezi ca sansa de raceala e de 3 ori mai mare

| Violleta2022 a răspuns:

Nu influenteaza!
Dusul este o masura de igiena, curatand pielea si neafecand venele sanguine sau sangele din vene.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, dar întrebarea care ai pus-o și altele pe care le-ai pus dealungul timpului spun ceva despre tine și cum te porți în lume foarte îngrijorător. Nu mai ești copil mic, dar parcă ai fi. Încă.

| Nonolita a răspuns:

In nici un caz. Din contra, e indicat.
Te stii vinovat cu ceva si vrei sa dai vina pe igiena?