| SunriseKid a întrebat:

Buna all! Am si eu o intrebare si as aprecia daca mi s-ar raspunde cat mai repede. Am inceput scoala de soferi si bineinteles ca am facut si analizele.La rezultatul analizelor la sange. Daca pune stampila cu NEGATIV.Inseamna ca au gasit ceva si nu e ok sau ca nu au gasit nimic si e totul bine? Multumesc!

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este foarte bine. Daca ti-a pus negativ pe analize inseamna ca nu ai nimic. Scrie pe foaia de analize ce si cum daca esti atent. Stai linistit daca scria pozitiv trebuia sa fi ingrijorat fiindca insemna ca ai o boala!

| a1doru a răspuns:

Man,''negativ'' inseamna ca nu ai nimic in neregula.mai cititi si voi, ce dracu!rolling on the floor

| chrystyan21 a răspuns:

Inseamna ca totul e bine. Analizele le faci ca sa vezi daca ai vreo boala daca aveai ar fi scris pozitiv cu nu stiu eu ce boala. Stai linistit ca totul e ok