| Anonima11233224 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cat timp dureaza sa scoti o alunita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Dureaza cam 10 minute cu anestezia, nu dureaza mult dar costa ceva nu stiu de ce, probabil ca unii au un moft, asta e sunt oameni care ii deranjeaza, eu sunt unul dintre ei.si am fost si le-am scos.

| Anonima11233224 explică (pentru Raducons):

Eu am probleme, la mine nu e un moft...Multumesc!

| ziftode a răspuns (pentru Anonima11233224):

Daca problemele sunt reale, du-te la medicul de familie si cere trimitere, atunci o sa te coste (macar) mai putin sau deloc
in general sa fac asta doar ca sa arat bine e una, si statul/sistemul medical considera a fi moft, dar daca o am pe mijlocul fetei (si ma simt handicapat social de aia) sau (mai rau) e posibil cancerigena, atunci altfel se pune problema!

| floresdemayo a răspuns (pentru Anonima11233224):

O colegă de-a mea și-a scos-o la clinica Polisano și a costat-o 600 de lei.